SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Üretilen Ürünlerin Sergisi Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI´ nın Katılımlarıyla Gerçekleşti.

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Üretilen Ürünlerin Sergisi Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI´ nın  Katılımlarıyla Gerçekleşti.

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Üretilen Ürünlerin SergisiMesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Üretilen Ürünlerin SergisiMesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Üretilen Ürünlerin SergisiMesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Üretilen Ürünlerin Sergisi

Mesleki ve Teknik Ortaöğretimde farkındalık oluşturulması, örnek teskil edecek çalışmaların paylaşılması,sektörle işbirliği çalışmalarının yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi amacıyla; Milli Eğitim Bakanımızın katılımlaryla  26-27 mayıs 2015 tarihinde Ankara İli Çankaya Nevzat AYAZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde  tanıtım sergisi yapılmıştır. Sergiye ilimizi temsilen Şube Müdürümüz  Ahmet DEMİR refakatinde, Merkez Seydi Ali Reis Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Bölüm Şefi Faruk UYURMAK, Beden Eğitimi Öğretmeni Levent GÜL ve Okul Öğrencisi Kerem ÇALIŞKAN "Gökyüzünden Yeryüzüne Bakış" adlı proje ile katılmışlardır.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.