SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe Okul Müdürleri Toplantisi

   
Merkez İlçe Okul Müdürleri Toplantisi

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve Şube Müdürümüz Perihan ÖZPINAR Merkez ilçe okul müdürlerimizle Destekleme ve Yetiştirme kursları ile eğitim bilişim ağı(eba) hakkında toplantı yaptı. 

        26.12.2015 tarihinde İstanbulda yapılan "İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı"na katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN dönüşünde EBA nın ve Okullardaki Etkileşimli tahtaların daha etkin ve verimli kullanılabilmei için yapılması gerekenleri ve alınması gereken önlemleri anlattı. Destekleme ve yetiştirme kursları hakkında da, kursların daha geniş öğrenci kitlesine ulaşması gerektiğini ve en verimli şekilde gerçekleşmesi için gerekli çalışmaların biran önce yapılması gerektiğini söyledi. Destekleme ve Yetiştirme kursları ile okul Müdürlerini bilgilendiren İl Milli Eğitim Müdürümüz, Eğitim Bilişim Ağı(eba) nın mutlaka her öğretmen ve okul müdürü tarafından kullanılması gerektiğini bildirdi.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.