SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlama Programı

 İlköğretim haftası kutlama etkinlikleri 15/09/2014 Pazartesi günü saat 10:00’ da İlimiz Hükümet Konağı önünde öğrenci, öğretmen, okul ve kurum müdürleri ile protokol üyelerinin yerlerini almasıyla başladı. 
İlköğretim Haftası Kutlama Programı

İlköğretim Haftası Kutlama Programı

  c

   Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ tarafından Atatürk Anıtına konuldu ve programa saat 11:00’de Atatürk İlköğretim Okulunda devam edildi.

 

   Töreni Sayın Valimiz Yavuz Selim KÖŞGER, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Şerafettin SERTEN, İl Belediye Başkanı Baki ERGÜL, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Daire Başkanı İlker AYDIN, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ, Milli Eğitim Maarif Müfettişleri Başkanı Yusuf TURAL, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul müdürleri, öğretmen, öğrenciler ve coşkulu vatandaşlar izledi.

 

   Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ, Bakanlık temsilcisi İlker AYDIN ve Okul Müdürü Cevat Okutan tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının öğrencilere ve öğretmenlere hayırlı olması temennisinde bulunuldu ve öğrenciler tarafından hazırlanan gösterilerle  program sona erdirildi. 


ilköğretim haftası    ilköğretim haftası    ilköğretim haftası    ilköğretim haftası    ilköğretim haftası

    ilköğretim haftası    ilköğretim haftası    ilköğretim haftası    ilköğretim haftasıilköğretim haftası

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.