SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´a , GERZE - Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden ziyaret.

           
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´a , GERZE - Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden ziyaret.

Avrupa Birliği Erasmus Plus Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Projeleri kapsamında İsveç’in Başkenti Stockholm’e giden GERZE - Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz dönüşte Proje Koordinatörü Ertan BEKGÖZ’ün refakatinde,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´ı ziyaret ettiler.  

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca desteklenen  Erasmus Plus Mesleki Eğitim projesi kapsamında gerçekleşen ziyarette   İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN öğrencilerimizi ve Proje Koordinatörünü tebrik edip motivasyon çalışmasında bulundular. Bu tür çalışmaların öğrencilerimiz ve kurumlarımız için son derece önemli çalışmalar olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN’a İsveç Projesine ait olan görselleri kapsayan bir cd hediye edildi.

Proje adı ve Kapsamı:

Turizm Eğitiminde Geleceğe Yatırım Projesi

Öğrencilerimiz, Stockholm de Alakart Restoranlarda  bir ay boyunca staj faaliyetinde bulundular. Bu süre içerisinde proje katılımcıları Stockholm şehrini  tanımış oldular. Staj süresince yiyecek içecek işletmelerinde  farklı tatlar ve farklı sunumlar yapmayı öğrendiler. Farklı kültürden insanları tanıma imkânına sahip oldular. Yabancı dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anladılar.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.