SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Dyk ilçe koordinatorleri ile telekonferans yöntemi ile toplantı yaptı.

     
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Dyk ilçe koordinatorleri ile telekonferans yöntemi ile toplantı yaptı.

        İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN başkanlığında, ilimiz İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Destekleme Yetistirme Kurslari ilçe Koordinatorleri ile toplantı yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanı Murat Karadağ´ın yazılı izni ile görüntülü olarak gerçekleştirilen toplantıda kursların sorunsuz açılıp devam ettirilebilmesi için alınacak tedbirler konuşuldu. 1. Dönemin bittigi ve yariyil tatiline girdiğimiz bu günlerde okullarımız ve İlçe Müdürlüklerimizce yapılması geren çalışmalar ile ilgili bilgi verilerek yönlendirme yapıldı.Millî Eğitim Müdürümüz ile birlikte toplantıya  katılan Sistem Yöneticisi Tamer YURTSEVEN ve Şube Müdürü Ahmet ÖZDEMİR İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile bilgi alışverişinde bulundular.

        Şube Müdürümüz Ahmet ÖZDEMİR özellikle hava şartlarının el vermediği durumlarda A. connect toplanti sisteminin kullanılması için ilimizdeki tüm okullarin bilgilendirilmesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin sürekli hazır bulunmaları gerektiğini söyledi. 

26-01-201626-01-201626-01-2016

26-01-2016 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.