SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKAN´ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

        Bayramlar hasretlerin giderildiği, küslerin barıştığı ,dini ve milli inançlarımızı örf ve âdetlerimizle süsleyip, geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği, en önemli günlerimizdir. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKAN´ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

       Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duyguları ile huzurun yoğun bir şekilde yaşandığı, cömertliğin doruk noktasına ulaştığı başı rahmet ortası mağfiret sonu da kurtuluş olarak müjdelenen on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayını tamamlayarak; yardımlaşma, paylaşma, hoşgörü ve dayanışma gibi toplumsal birlik ve beraberlik bağlarımızın daha da güçlenmesine vesile olmasını umduğumuz Ramazan Bayramı’na kavuşmanın huzuru ve mutluluğu içindeyiz.

      Bayramlarımızı büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte kutlamalı; geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe uzanan bağları her daim güçlü tutmalıyız.

        Bu duygu ve düşüncelerle bütün Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin , personellerimizin ve Sinop´lu hemşehrilerimizin  Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ederim.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.