SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’ ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’ ın  24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Aydınlık Geleceğimizin Mimarları Olan Değerli Öğretmen Arkadaşlarım!

Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştirerek ülkemizin ve milletimizin geleceğine yön veren öğretmenlik, aynı zamanda tüm meslekleri cömertçe besleyen bereketli bir kaynaktır.

Ülkemizin, milletimizin, insanlığın geleceğinin emanet edileceği genç nesillerin “okuyan, anlayan, araştıran, düşünen, soran, sorgulayan, çözümcül eleştirilerde bulunabilen, günceli çağdaş yaklaşımlarla değerlendiren, yenilikçi, bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, milli ve manevi değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı, evrensel insani değerleri tam olarak algılamış, kendine güvenen bireyler” olarak yetişmeleri için çağdaş bilim ve teknolojinin ışığında eğitim veren; vazifesini yaparken sevgi, emek ve özveriden ödün vermeyen; ülkemizin uluslararası alanda söz sahibi olması için gayret gösteren; bıkmadan, bıktırmadan, ümitsizliğe düşmeden, görev yapmanın yüklediği sorumlulukların da bilinciyle hareket eden öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.