SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa 1.si Ebru DEMİR´e ve Avrupa 2. si Volkan DEMİRSÖZ ´e Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER´ den ödül.

Sinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu Spor Kulübümüzden Masa Tenisi branşında Avrupa 1.si Ebru DEMİR´e ve  Basketbol Milli Takımımız ile Avrupa 2. si olan Volkan DEMİRSÖZ’ e Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER den ödül.  
Avrupa 1.si Ebru DEMİR´e ve  Avrupa 2. si Volkan DEMİRSÖZ ´e Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER´ den ödül.

Sinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu Spor Kulübü müzden başarıSinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu Spor Kulübü müzden başarıSinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu Spor Kulübü müzden başarıSinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu Spor Kulübü müzden başarıSinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu Spor Kulübü müzden başarı 

                2007 tarihinde kurulan Sinop İlköğretim Okulu ve İş Okulu spor Kulübümüz, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ve Türkiye Özel Sporcular Derneği tarafından düzenlenen turnuvalarda birçok bölge 1.’liği ve Türkiye Şampiyonlukları elde etmiş olup son olarak da Belçika’nın Antwerp şehrinde düzenlenen ‘’2014 Özel Olimpiyatlar Avrupa Yaz Oyunları´’na katılan Türkiye Özel Sporcular Derneği Milli Takımına 2 sporcu göndererek başarılarına bir yenisini daha eklemiştir.

                   58 ülkeden 2500 ün üzerinde sporcunun katıldığı Özel Olimpiyatlara 39 sporcuyla katılan Milli Takımımızı Masa Tenisi branşında temsil eden sporcumuz Ebru DEMİR, Avrupa 1.si olarak altın madalya, Dünya 2.si olarak da Gümüş madalya kazanarak kulübümüzü ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Yine sporcularımızdan Volkan DEMİRSÖZ attığı basketlerle takımın en skorer oyuncusu olmuş olup, Basketbol Milli Takımımızın Avrupa 2. si olarak gümüş madalya kazanmasında çok büyük pay sahibi olmuştur.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.