SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama töreni, Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda, Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, İl protokolü, öğretmenler ile emekli öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

“24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama töreni, Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda, Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, İl protokolü, öğretmenler ile emekli öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Hükümet konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başlayan “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama töreni, Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda, Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, İl protokolü, öğretmenler ile emekli öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başlayan kutlama töreninde ilk konuşmayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ yaptı. Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER törende yaptığı konuşmada ; ´´- Başöğretmenimiz Atatürk’ün söylediği gibi, yeni nesilleri sizler yetiştiriyorsunuz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı çağdaş ve yeni bilgilerle donatarak yetiştiren, bu güne kadar bu konuda çalışan ve çaba harcayan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyorum.´´ şeklinde konuştu.

Daha sonra görevine yeni başlayan öğretmenler adına Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Duygu SEZER, öğretmenler adına ise en kıdemli öğretmen olarak Sarı Saltuk Anadolu Lisesi matematik öğretmeni Soner ERSOY birer konuşma yaptı.

              Vali KÖŞGER yıl içinde emekli olan öğretmen Rasim AYDIN´a Hizmet Şeref Belgesi verdi. Tören, yeni göreve başlayan öğretmenlerin yemin töreninin ardından, Sarı Saltuk Anadolu Lisesi ve Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı müzik dinletisi ile son buldu.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 201424 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları / 2014

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.