SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ    “18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü” Sinop  Sultan Hatun  Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi ve İMKB Şehit Ertan YILMAZTÜRK Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu programla tüm gün boyunca anıldı.
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ

 

 “18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü” Sinop  Sultan Hatun  Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi ve İMKB Şehit Ertan YILMAZTÜRK Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu programla tüm gün boyunca anıldı.

 

          Sinop Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen törene Sinop Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA, protokol üyeleri ile kurum ve kuruluşların temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

          Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören   Sinop Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı, “18 Çanakkale Şehitlerini Anma Günü”  programı izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Gündüz yapılan program oratoryonun ardından sona erdi.

          Sinop Halk Eğitim Merkezi Konser Salonunda saat:19:00’da, İMKB Şehit Ertan YILMAZTÜRK Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’ın da katıldığı “18 Mart 2015 100. Yıl Konseri”  yapıldı.

 

 

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü 

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.